ورود ثبت نام 0 سبد خرید

درباره شاخص اندیشان غرب


شرکت شاخص اندیشان غرب، مستقر در پارک علم و فن آوری استان آذربایجان غربی و جزو شرکت های دانش بنیان می باشد که فعالیت خود را از سال 84 ، با بكار گيري كادري مجرب و مسئوليت پذير ، در جهت ارتقای سطح کیفی توسعه نرم افزاری استان آغاز و در راستای اجرائی نمودن قانون مدیریت خدمات کشوری و الزام شهرداری ها به برون سپاری وصول عوارض سالیانه به بخش خصوصی ازطریق کانالهای غیر حضوری و دفاتر پیشخوان دولت ، اقدام به بررسی چالش ها و راهکار های رفع آنها با بهره گیری از توانمندی های بومی استان نمود.

ابداعات و تولیدات شرکت طی سال های 90 و 91 بعنوان طرح برگزیده پارک های علم و فن آوری کشور در نمایشگاه مدیریت خدمات شهری و توانمندی های شهرداری های کل کشور بوده و طی سالهای 91 و 92 بعنوان طرح های برگزیده استانی ، در نمایشگاه تجاری سازی اختراعات و ابتکارات "علم تا عمل" به عرصه نمایش و توزیع درآمده است .

تمامی محصولات نرم افزاری شرکت شاخص اندیشان غرب دارای گواهی تایید فنی از شورای عالی انفرماتیک کشور و گواهینامه ثبت نرم افزاری از رسانه های دیجیتال ورازت محترم ارشاد می باشند .

هم اکنون سیستم یکپارچه وصول عوارض خودرو(موتوری) در بیش از 40شهرداری از شهر های استان های آذربایجان غربی ، خراسان جنوبی ، اردبیل ، کردستان و البرز در حال بهره برداریست . همچنين بيش از 200 نهاد ، سازمان و ارگان دولتي و غير دولتي ، درحال حاضر، از خدمات و نرم افزار هاي مختلف تولیدی اين شركت بهره مند می باشد . استانداري و فرمانداري هاي استان آ.غربي ، مدارس ناحيه يك آ. غربي ، جمعی از مجامع امور صنفی و اتحادیه های زیر مجموع ، شركت هاي بيمه آسيا و ايران ، تعداد کثیری از شركت هاي تعاوني با فعاليت هاي متنوع و بسياري ديگر ، از آن جمله اند.